Jak nás najdete

Sídlíme v Hradci Králové v Kuklenách (Pražská 10), kde najdete naše kompletní zázemí pro autoservis i pneuservis a čištění interiérů pro osobní i užitkové vozy.


Jsme pro vás také plně k dispozici na našich kontaktech.

telefon:

605 732 206 nebo 723 410 540

e-mail: info@auto-point-hk.cz

autoservis

Bezplatná pomoc při nehodě

S účinností od 1. 1. 2009 vstoupila v platnost novela zákona č. 361/2000 Sb., která upravuje přítomnost Policie ČR v případě dopravní nehody. V minulosti se musela policie volat ke každé nehodě, při které minimální škoda jednoho z vozidel dosáhla 50 000 korun. V současnosti se hranice posunula, a tak je přítomnost policie nutná až v případě, že škoda na jednom vozidle je vyšší než 100 000 korun nebo dopravní nehoda naplňuje jiné skutkové podstaty vyjmenované v zákoně. Například brání-li plynulosti provozu na komunikaci nebo pokud dojde ke zranění či úmrtí osoby.

autoservis

Změnou zákona se výrazně snížil počet výjezdů policie k dopravním nehodám a řidiči mají povinnost dopravní nehodu vyřešit sami. Často se však stává, že účastníci nehody jsou ze vzniklé situace v šoku, nejsou schopni nehodu správně zaznamenat, a vzniká tak mnoho procesních chyb. Jsou i případy, které vyvolávají řadu nejasností, zda je možné nehodu vyřešit bez přítomnosti policie či nikoli.

Autopoint Hrdec Králové nabízí zcela bezplatnou pomoc poškozeným při dopravní nehodě. Pokud jste účastníkem dopravní nehody, ae nejste viník pak v rámci této služby jsme schopni pro vás zdarma zabezpečit odvoz z místa nehody, případný odtah Vašeho poškozeného vozidla, veškeré papírování, opravu Vašeho vozu a zapůjčení náhradního automobilu v průběhu opravy. Vy neplatíte nic. Veškeré výlohy uhradí viník nehody.

Nabízíme pomoc i poškozeným při dopravní nehodě, kteří zároveň nehodu také způsobili. Zde je však pomoc hrazená dle našeho ceníku.

BEZPLATNÁ pomoc při nehodě

Bourali jste se svým vozem a nehoda se nepřihodila vaší vinou? Pak nám ihned zavolajte a my se o vás postaráme ZCELA ZDARMA!

autoservis

telefon:

605 732 206 nebo 723 410 540

Jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně!

A jak to vlastně funguje? Přijedeme pro Vás, vyřídíme veškeré papírování, odtáhneme k opravě Vás vůz a zapůjčíme po dobu opravy náhradní automobil. Veškeré finanční výlohy jsou placeny z povinného ručení viníka nehody.

Detailnější informace o službě.

02/2011 DP | Mapa webu