Jak nás najdete

Sídlíme v Hradci Králové v Kuklenách (Pražská 10), kde najdete naše kompletní zázemí pro autoservis i pneuservis a čištění interiérů pro osobní i užitkové vozy.


Jsme pro vás také plně k dispozici na našich kontaktech.

telefon:

605 732 206 nebo 723 410 540

e-mail: info@auto-point-hk.cz

autoservis

Pneuservis

pneuservis

Věříme, že osobní přístup spolu s profesionálním vybavením pneuservisu jsou těmi nejlepšími předpoklady pro Vaši spokojenost!

Záleží nám na maximální kvalitě a nejkratší možné době prováděných prací tak, aby každý zákazník odcházel vždy spokojen.

Nabízíme širokou nabídku služeb, která splňuje veškeré předpoklady pro rychlou kvalitní a profesionálně odvedenou práci!

V rámci pneuservis Vás rádi obsloužíme v opravách pneumatik, demontážích, montáže a vyvažování pneumatik a samozřejmě pří poradenství v této oblasti.

BEZPLATNÁ pomoc při nehodě

Bourali jste se svým vozem a nehoda se nepřihodila vaší vinou? Pak nám ihned zavolajte a my se o vás postaráme ZCELA ZDARMA!

autoservis

telefon:

605 732 206 nebo 723 410 540

Jsme pro vás k dispozici 24 hodin denně!

A jak to vlastně funguje? Přijedeme pro Vás, vyřídíme veškeré papírování, odtáhneme k opravě Vás vůz a zapůjčíme po dobu opravy náhradní automobil. Veškeré finanční výlohy jsou placeny z povinného ručení viníka nehody.

Detailnější informace o službě.

02/2011 DP | Mapa webu